Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek h ne essen baja 1...

Mit tegyek h ne essen baja 1 éves babamnak?

Figyelt kérdés
megtanult felmaszni a kanapéra,ott fel all es elégedetten mosolyog táncol,majd eldobja magat előre.pedig letud maszni.félek ha nem vagyok ott akkor leesik.nem hagyom magara,de multkor csk kiugrottam vmiert a konyhaba es már allva talaltam a kanapén.mit lehet ilyenkor tenni?
2009. szept. 2. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Kis türelem, 1-2 leesés és máris megtanul lemászni az ágyról. Az enyém egyszer lefutott azóta se próbálozik vele, aztán most 14 hónapos meg lebukfencezett, de meg se mert nyekkenni. Hamar megtanulják észre sem veszed. Külön tenni ez ügyben nem tudsz semmit, csak elmagyarázod, hogy nemszabad leesel stb
2009. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

ez jó kérdés, de igaza van az első válaszolónak, majd megtanulja.

az én kicsim is felmászik és rögtön tovább a háttámlára :S

én is nagyon veszélyesnek találom, de csak meg jön az eszük.

mi 13hósak vagyunk

2009. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok: Jó hogy lepontoztál! Akkor béleld ki a lakást és ne kérj tanácsot!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

második válaszoló vagyok

kedves első válaszoló, miért vagy ilyen agresszív a kérdezővel?közel sem biztos ,hogy ő pontoz!!!

2009. szept. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!