Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet olcsón venni babának...

Hol lehet olcsón venni babának játékokat?

Figyelt kérdés

Készségfejlesztő vagy bármilyen játékot. Nézegetem a neten de baromi drágák. Arra meg hogy 1 hétig elvan vele, azért nem adok ki sok pénzt. Na meg ha játék közben eltöri. Szóval valami olcsó ötletes játék boltot keresek.

Félre ne értsétek megadnék mindent a lányomnak, de feleslegesnek tartom a pénzkidobást.

8 hónapos baba anyukája


2009. szept. 2. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
teszvesz.hu
2009. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

www.teszvesz.hu, www.vatera.hu, www.zsibvasar.hu


Ezeket nézd meg, én pl Fisher Price oroszlános kimotort vettem 2400 Ft-ért teszen:)

2009. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólókhoz! :)

A teszveszen a múltkor egy Fisher Price formabedobós csiga 1700ért kelt el. Bolti ára 4-5 ezer körül van!

2009. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ott szoktam, vagy pl 100 ft-s bolt. sokat én sem adok ki érte. Most pl a fiam már harmadik hete azzal a két hatalmas cérnagurigával mókol, amit anyósom hozott a varrodából. Ezek kötik le a legjobban. Ja, meg hogy akváriumot tettünk az ágy mellé.:)
2009. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :).
2009. szept. 2. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam három napja egy sport szelet csokis papírjával játszik, én írtam a F.P. kismotort:)

Elneveztük a szent csokipapírnak, elvenni nem lehet tőle, mert sírva fakad, viszi mindenhová magával. Most komolyan, 3 napja egy csoki papírral járunk vásárolni:D

2009. szept. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!