Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki nem...

Van itt olyan anyuka, aki nem tud játékokat venni a babának, és nem is nagyon kap?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy pici nagyon jól eltud játszani az otthon található dolgokkal is. Sőt,sokszor jobban szereti,mint a bolti játékokat. Pl. tejfölöspohár,Pet-palack,újságpapírt széttépni stb. kedvenc játékuk.

Nem vagy egyedül a gondoddal. De ettől még a babád felnőhet szeretetben.

2011. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van. Sajnos mi se engedhetünk meg semmilyen játékot a gyerekeinknek.

Épp most is bajban vagyok, mert februárban lesz 1 éves a pici lányom és kb. 500-1000 ft jut valamilyen játékra.

2011. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk több játékunk van, mint az ovinak. Jó vannak közte horror árúak is, de a többsége pár száz forintos játékok. Például a Kid Cars autók 200 forintért vettük őket, egy-egy bevásárlásnál egy darabot, mostanra már egy csomó van. Waderes autópálya, építőkocka sem drága és jó minőségűek. Tescos kirakó 250 forint volt darabja és minden nap előkerül. Rossmannban vettem fajátékokat szintén pár száz forintért. Konyhafelszerelést, szerelőjátékot, állatokat is a Müllerben vettünk szintén pár száz forintért. Úgyhogy ha jól körül nézel, találsz pár száz forintért nagyon jó játékokat.

De egyébként valóban jól eljátszanak üres dobozokkal is, papírokkal.

2011. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ó,nekünk is csak örökölt vackaink vannak,de a gyerekem még szerencsére beéri velük. Amúgy amit újonnan kapott eddig az egy kismotor,épitőkocka,két traktor,képességfejlesztő, műanyag fűnyíró, kicsi korában néhány csörgő(olcsóbb fajta), 5-6 kis és nagy autó vegyesen,felhúzható vonat. Ennyi jutott hirtelen eszembe. Szóval nem sok,pedig már 2,5 éves. Mostanában nem is ül le játszani,inkább kijön velem a konyhába főzni vagy az udvarra megy ki. Remélem később ha már Ő kéri a dolgokat,akkor több jut porfogóra.
2011. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hú nekünk rengeteg van. Sok a barátnö, ismerös és rokon. Meg az én játékaimat is megöriztem a lányomnak. Viszont érdekes hogy nem igazán játszik velük. Ami nagyon megy: Neogranormon doboza, popsitörlös zacsi, Frutti karamellás zacsi. Ezek a kedvencei így akárhova megyünk a lányommal, ezeket nem felejtem vinni :)
2011. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is sok az öröklölt játék, kaptunk is egy párat. Megengedhetnénk magunknak, de túl sok mindent még nem vettünk. Igaz még csak 8 hónapos a kislányom, majd ha nagyobb lesz akkor gondoltam venni neki egy pár készségfejlesztőt. Ne bánkódj amit ha nem tudsz neki játékot venni, légy kreatív, Nekünk pl. hiába vannak itt a jétékok, a kislányomnak a kedvencei a következők: rossz mobiltelefon, mobiltelefon töltő, amit már nem használunk; színes szalagok, kis műanyag tárolódobozba tettem száraz babot (imádja), újságpapír, reklámtáska; fakanál, kis labda (amit 150 ft vettünk); hirtelen ennyi jutott eszembe. Ja és ezekkel képes akár fél órán át játszani, míg a 3500 ft-os zenélő kütyü kb. 5 percig érdekli. HIdd el semmivel sem lesz butább a gyereked, ha te saját magad találsz ki neki játékokat.
2011. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mi vettunk a kislanyunknak egy nagy plusskutyat karacsonyra(imadja a kutyusokat),de csak addig erdekli,amig apa vagy anya is ott van veluk.Aztan rajottem,hogy azert szerettem volna az oriaskutyust,mert nekem sosem volt.
2011. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kedvencei a habvero,a fakanal,kis muanyagtalka,ruhacsipesz,pohar kiskanallal,ures popsikremes doboz vagy tubus.-az elozo voltam.
2011. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek!a lányom lassan 13 hónapos és én összesen 3 játékot vettem neki 4000 Ft értékben.Nem tudok játékot venni én sem.Valószínű,ha nagyobb lesz akkor könnyebben találok neki játékot olcsóbban,ahogy az újságokat elnézegettem.

+ cora pontokból egy formabedobó teknőst és egy megablocks építőkockát váltottunk ki.A többi játékát kaptuk.Egy ismerősöm költöztető és így tudott nekem egy óriás golyópályát,egy bébi zongorát és egy bébitaxit szerezni.Karácsonyra anyukáméktól egy hintalovat és egy bilis széket kapott,valamint tőlünk egy plüss babát.Szülinapjára sógoréktól egy babakocsit kapott a babájához,akitől a golyópályát kaptuk vett neki FP mókakockát.Ekkorra kapta tőlünk a corából kiváltott játékokat és anyukámék egy quadot vettek neki.Így vannak játékai.Én nem tudtam volna ezeket megvenni neki.

2011. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!