Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kamillatea tényleg allergizá...

A kamillatea tényleg allergizál? és hogy mutatkozik a babán kiütések formájába vagy hasmenés vagy hogy?

Figyelt kérdés
3 hetes babának adnám
2008. jún. 3. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor allergizál, ha külsőleg a szemére használod. Ha teaként adod elméletileg nem okoz gondot, bár az én babámnak csak akkor adtam, ha pár napig nem volt széklete, mert az rögtön rendbe hozta.
2008. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hasmenést okozhat, ezért ne adj neki túl sokat és kevés ideig tedd bele a teafüvet. Én inkább a baby mecsek teát javaslom, az én kislányom is azt issza, a kamillától hasmenése lett. Persze kipróbálhatod, de ebben a melegben szerintem nagy lesz a folyadékigénye, azért lenne jobb a másik. Ráadásul hasfájás ellen is nagyon jó a baby mecsek:-)
2008. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! a baby mecsek nem jött be nekünk mert az édeskömény hasgörcsöket okozott neki. fél l vizhez adtam egy evőkanál kamillavirágzatot ugy jo ugye? ugy tudom igy dupla higításba kell csinálni babáknak???
2008. jún. 3. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Én első perctől kamillateát adok a kislányomnak. Én filtereset veszek (Lipton vagy Pickwick) kb 10 másodpercre mártom bele 2 deci forrásban lévő vízbe. Nem teszek bele se cukrot, se citromot. Semmi baja nincs tőle, pedig van olyan nap, amikor elfogy a 2 deci. A teán kívül csak anyatejet kap.
2008. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!