Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez? 6hós a babám és...

Normális ez? 6hós a babám és még mindig nem bújt ki 1 foga sem.

Figyelt kérdés
Nektek mikor jött ki az első fogatok? Milyen gyógyszert használtok fogzásra?
2009. szept. 2. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én bébim is 6 hós és neki sincs még foga. Hallottam én olyat is hogy csak 1 éves korban bújt ki a fogacska.
2009. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9 hós múlt és még neki sincs foga.Nyugi!
2009. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos kisfiamnak sincs még foga.
2009. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos és 5 napos volt amikor kibújt az első és eddig egyetlen, most 10 hónapos és 6 napos. Genetika, én 1 éves voltam mire kibújt az első fog. Ne aggódj, fogatlan biztos nem lesz és a szomszéd fogorvos mondta, h minél később jön, annál egészségesebbek lesznek később. Tényleg igaz, már 18 voltam, mire hozzá kellett nyúlni a fogamhoz
2009. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7 hósan bújt ki az első, 8 hósan a második, most 15 hónapos és 12 foga van. Van olyan egy éves akinek még nincs foga. Nyugi!
2009. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lányom 8-án lesz 6 hónapos, még nincs egy foga(és nem is látszik, hogy készülődne).

A fiamnak 9 hónaposan jött ki az első foga.

2009. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ismerek olyan gyerkőcöt, akinél 14 hós korban jött elő az első fogacska. ez az egyik véglet, a másik az én gyerkőcöm. most egy éves, és a 14. fogát várjuk éppen.

Ki fog bújni, ne félj:-) ez minden gyereknél nagyon változó.

2009. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!