Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is ragaszkodik az ebéd...

Más is ragaszkodik az ebéd utáni alváshoz?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra,hogy az ágyában aludjon ebéd után,ne össze-vissza a játszószőnyegen,pihenőszékben stb...


Milyen tapasztalatok vannak ezzel kapcsolatban?

Jó nem jó?

4 és fél hós,de én régóta így csinálom,mmint,hogy a dél körüli etetés után a saját helyén alszik.


2009. szept. 1. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szuperjól csinálod! Később sokkal könnyebb lesz vele bírni, ha már most megtanulja, hogy ebéd után, az ágyban van a helye. Én sem szeretem már egy jó ideje, ha a nagymami tologatná babakocsiban, mert az ágyában sokkal nyugodtabban, és többet tud aludni. Most 1 éves.
2009. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az elso honapokban nem nagyon volt rendszer, sem az alvás idejében, sem a helyében, de kb. 5 honapos kortol csak az ágyában alszik a fiam (max. autoban, ha uton vagyunk), kocsiban el sem aludna.

most már nagy, másfél éves, most is ragaszkodok az alvásidejéhez, ha valahova megyunk, akkor bele kell kalkulálni.

szerintem jo, ha van valami rendszer a babának is, meg neked is konnyebb.

2009. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én általában ledőlök ebéd után. (40/n)

Kösz a kérdést :-)

2009. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon ragaszkodtam a rendszerhez de annyit változik a szokása a babónak hogy van hogy csak én szeretném az alvást ő nem ....
2009. szept. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám 7 hós ,és most kezd rá állni a napi kétszeri alvás.Egy reggeli után-kiságyban,és egy 2-3 óra körül.Akkor is berakom a kiságyba.Szerintem jó dolog.
2009. szept. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elejetol fogva ragaszkodtam hozza, most egy eves es tudja, hogy ebed utan bizony pihenes kovetkezik a kisagyban. 1-2 orat teljesen csendben elvan, neha nem is alszik, de akkor elfoglalja magat. Nekem akkor jut idom mindenfelere.

Teljesen jol csinalod, elvileg az oviban se fogjak maskepp.

2009. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!