Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halottam hogy a megmaradt...

Halottam hogy a megmaradt tápszert berakják a hütőbe és újra odaadják a babának lehet így csinálni? Lekell hűteni és úgy betenni a hűtőbe?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet sosem csináltam.

Ha nem ette meg, akkor max 1 órát hagytam szobahőmérsékletűre hülni, ha felkelt megkapta, de ezt az időt sosem léptem túl és sosem hűtöttem, melegítettem újra.


(Még magamnak sem melegítettem, majd hűtöttem, majd melegítettem újra tehéntejet, pedig ... )

2009. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annó a csecsemősök azt mondták max egy órát szabad felhasználni mert megváltozik az összetevője és tényleg észre vettem én is,hogy szétválik sőt egyes tápszerek büdösek is lesznek.Én sosem csináltam ilyet,max egy órán át kapta meg,ha nem akkor a lefolyóé lett...
2009. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én sem csináltam még ilyet és nem is fogok! Viszont barátnőim igen számomra ez furi!!! Mind mások vagyunk! Én nem kisérletezek a kislányom gyomrával ugyan mikor h..... ki!!!!
2009. szept. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!