Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A megmaradt tápszert újra...

A megmaradt tápszert újra lehet melegíteni? Vagy ki kell önteni?

Figyelt kérdés
12 napos babám még van, hogy nem issza meg, vagy bealszik és már annyit kiöntöttünk.
2010. febr. 12. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A dobozon az van, hogy ki kell önteni.
2010. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ha meghagyja beteszem hűtőbe.Követező etetésnél még jó.Felmelegítem és eheti.Ha ebből is hagy,azt már kiöntöm.6 hós
2010. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
következőnél nyugodtan odaadatod.úristen akkor én már mennyit kiöntöttem volna.1x simán újramelegítheted.
2010. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Akkor én sem fogom kiönteni:) Még csak most kezdtük a tápszert (babatejet), így nemigazán mertem újramelegíteni.

13 hónapos kisfiú

Ja és azért nem tej, mert az orvos egyértelműen ellenezte a tej adását még egy éven túl is.

2010. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ki kell önteni, mert ha újramelegíted utána már a szaga, íze is más (nyaljál bele!!). Egyébként meg akkor egy etetésre picit kevesebbet csinálj. Nekem is ez a bajom hogy nem eszi meg az egészet, inkább akkor kérjen kétszer, minthogy menjen a lefolyóba. Sajnos a tápszer egy vagyon még receptre is.
2010. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mielőtt rögtön nekem esnétek, hogy pazarlok, előre bocsátom, hogy az orvosom válaszát tolmácsolom nektek: nem szabad neki odaadni a köv etetésre. Direkt rákérdeztem, mert sajnos nálunk is van, hogy meghagyja. Én is ezért inkább kevesebbel próbálkozom elsőre, ha mégis meghagyja sajnos kénytelen vagyok kiönteni...:(
2010. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindig megkóstolom,és nincs fura íze.6 hósomnak eddig semmi baja nem volt,és a védőnénink is mondta,mikor burogattam,hogy csak meg ne tudja az orvos,mert nehezményezi a burogatást. :-S
2010. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ha megmarad hűtő, és mégegyszer odaadom. Ha akkor marad, kiöntöm. A kórházban is így csinálták a csecsemősök. Soha sewmmi baja nem volt tőle.
2010. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!