Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom három hetes, és...

Kislányom három hetes, és hajnali 1-től óránként felébred. Kicsit szopikál és alszik tovább, de van, hogy nézelődni akar. Valahogy le lehet erről szoktatni? Van olyan is, hogy egy órát is nézelődik.

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne szopiztasd óránként,mert akkor soha nem fog aludni.Ha nem sír,ne is menj oda hozzá.Ha sír és nem nyugszik meg magától,akkor is sötétben próbáld símogatni,de ne vedd fel.Ha csak nézelődik,akkor hagyd.Majd beáll a ritmusa.
2009. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babóm is ezt csinálta, ha tudtam, hogy nem éhes (mert nemrég szopizott) akkor sokszor oda sem mentem, elvolt egy darabig, aztán újra elaludt. Azóta szépen alszik éjjel, 1-2 alkalommal kel fel szopizni. Az első babámnál elkövettem azt a hibát, hogy mindig felvettem éjjel, mikor megébredt és rászokott, hogy a karomban aludt el, így amikor letettem, rögtön megébredt és sírt, így mellette nagyon sokat virrasztottam. De másodszor nem estem ebbe a hibába :)
2009. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok : azért ha sír mindig odamegyek az ágyához és megsimizem, vagy megszeretgetem kicsit, de ha csendben nézelődik, akkor hagyom.
2009. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!