Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen legyen az őszi (téli)...

Milyen legyen az őszi (téli) ruhatár?

Figyelt kérdés
Indulnék beszerezni, csak nem tudom, mi kell majd egy most 3 hónapos leányzónak...
2009. szept. 1. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.egy bundazsák vagy overál,melegzokni,6 hónaposnak még lehet meleg rugit adni,hideg estéken az jó.egy vékonyabb kabátka,vagy esetleg kardigán,amit addig használsz amig nincs overál,vastagabb nadrág,vagy kantáros nacik,pamutcipőcske öszre,meleg sapka,egy sál,meleg pulóver.most hirtelen ezek jutnak eszembe.De mindeggyikból egy-egy,mert az overál alá ugyis aláöltözteted,de oda se kell 5 réteg,otthon bent meleg lesz,tehát a szokásos vékonyabb ruhák is jok rá amiket most hord.én 6 hósan már többször adtam rá nadágot,meg vékony pulcsit.hosszúujjó badyk és kellenek.
2009. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hosszú újjú felső, nadrág, kocsicipő, kardigán, kiskabát, overál, ez utóbbikból 1 számmal nagyobb, mert alá is lesz öltöztetve. Meleg hálózsák, zokni, harisnya, ujjatlan body ha sima hosszú újjút adsz rá hogy ne legyen ki a dereka ha felemeled, hosszú újjú body otthonra bentre.
2009. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. szept. 2. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!