Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2 hónapos babám ma kapta...

A 2 hónapos babám ma kapta meg a védőoltásokat. Fogadnátok a helyemben látogatókat ma délután?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha alva is érdekes lesz nekik a gyerek. Mivel ilyenkor szinte egész nap alszanak, úgy kiüti őket az oltás. Ha felkeltik őket, akkor meg nagyon nyűgösek lesznek egész este. Legalábbis az én gyerekeimnél így volt.
2009. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam aznapra időzíteni senkit, mert nem tudhatod, hoygan reagál rá. Az 2 hónapos oltás után sokat aludt, a 3 hónapos után nem volt semmi, a 4 hónapos után belázasodott, és végigsírta az egész délutánt. Azt tanácsolom, hogy ha lehet, más időpontban fogadd a látogatókat.
2009. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg semmi változás nem volt. Se bágyadtság, se aluszékonyság, se morci, se hőemelkedés. Mivel nálatok ez az első, nem tudhatod, hogy reagál rá, tehát, ha eltolható, akkor inkább máskor látogassanak, de egyébként meg miért ne?
2009. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most kaptuk,tényleg sokat aludt. De ez változó. Ha lehet,inkább halaszd el,mert tényleg lehet nem jól reagál és akkor csak idegesítenének titket a látogatók.
2009. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a sok segítséget!

2009. szept. 1. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám az oltás napján és másnap "használhatatlan" volt. Csak aludt, aludt és aludt. Én soha nem hívtam akkor vendégeket, mert az meg halálra idegesített volna, hogy esetleg összefogdossák az alvó babámat.

Drukkolok, hogy nálatok minden rendben legyen!

2009. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimen hála Istennek soha nem volt semmi látszata hogy kaptak volna szurit. Sem aluszékonyabbak nem volta sem más. Ha nem tudod igazán hogy fog rá reagálni a kicsi, inkább hívd őket egy két nappal később.
2009. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok tanácsot!

Amikor megbeszéltük a családdal hogy eljönnek, nem gondoltam bele, hogy közvetlenül az oltás után jobb lenne, ha nyugi lenne körülöttünk.

Úgyhogy le is mondtam a látogatókat. A kicsikém nagyon nyűgös, eddig nem aludt még semmit sem. Talán most végre bealszik.

2009. szept. 1. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!