Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Krumplipürét, ami vajjal és...

Krumplipürét, ami vajjal és tejjel van kikeverve ehet a 8 hós fiam?

Figyelt kérdés
A Dédéi csinálta a felnőtteknek ma ebédre, és nem tudom, hogy adhatok-e a babámnak, persze ha sűrű lenne kicsit még turmixolnék rajta...
2009. szept. 1. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz,bár én tejet nem adtam még ebben a korban,csak vizzel higitottam a krumplit-de talán nincs sok benne.
2009. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak az a baj vele, hogy vaj és tej is van benne. Inkább tápszerrel helyettesítsd ezeket. Akkor tuti nem lesz baja tőle. Este semmiképpen se add neki, mert ha rosszul lesz, akkor nem tudod hirtelen hova vinni. Bár nagyon keveseknél okoz súlyos tüneteket a tejallergia, de megtörténhet, hogy fullad majd és sürgős orvosi ellátásra lesz szüksége. De a te gyerkőcöd, te tudod, hogy van-e a családban olyan, aki érzékeny a tejre, csináld úgy, ahogy jónak látod.
2009. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiamnak pont ma volt az az ebédje,krumplipüré,pulykahússal.Úgy csináltam ahogy mi esszük,csak kevesebb sóval.Kb 2 hete iszik tejet.

2009. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.nak: hány hós a babád?
2009. szept. 1. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a vajjal nincs baj, ha teavaj, de tejet még én sem adtam ennyi idősen. Inkább joghurtot tettem bele, ha nagyon száraz volt.
2009. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!