Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Figyelembe tudják venni a...

Figyelembe tudják venni a bölcsiben, ha tej- és tojásallergiás a fiam?

Figyelt kérdés
attól félek, hogy emiatt nem fogják felvenni jövőre, mivel rumlis lenne nekik a fiam
2009. szept. 1. 09:49
 1/3 anonim válasza:
Szia:) Szerintem kötelező figyelembe venniük!!! Ellenkező esetben az ő felelősségük ha a fiad rosszul lesz!
2009. szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
attól még felveszik az oviba. az én egyik ismerősöm gyereke lisztérzékeny és neki kell főznia a gyerkőcnek és minden nap viszi az ebédet az oviba,amit délben megmelegítenek neki. külön neki nem főznek. nem tudom ez mindenhol így van-e, de készülj fel a főzőcskére
2009. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi most fogunk menni bolcsibe, elotte ki kell toltenunk egy kérdoivet, amin rajta vannak a gyerek szokásai, betegségei, allergiás-e valamire, mi az, amit egyáltalán nem eszik meg...szerintem figyelembe veszik, kell is. elofordulhat esetleg, hogy ha vmi olyat készítenek, neked kellene vinni ebédet. itt az oviban is van egy nagyon erosen cukros kislány:(, igyekeznek ugy fozni, h megehesse o is.
2009. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!