Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen színű ruhákat lehet...

Milyen színű ruhákat lehet még vásárolni egy újszülött fiú csecsemőnek a kéken kívül?

Figyelt kérdés
Ezt csak azért kérdezem, mert már nagyon sok kék ruhát kapott és szerintem beteges, ha csak egyféle színű ruhája van.
2009. szept. 1. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
fehér,sárga,zöld,barna,krémszinű,szürke,ha olyan a mintája akár pirosat is
2009. szept. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Zöld, sárga,citrom és narancs, szürke, fehér, barna. Én sem szeretem a kisfiamat kékbe öltöztetni, én nagyon szerettem a zöld és sárgát.
2009. szept. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a rózsaszín és a pink kivételével bármilyen szín jól áll a fiúknak is!
2009. szept. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ok..bár a rózsaszín = pink :)
2009. szept. 1. 08:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Khaki, fehér, sárga, zöld, krémszínű. Nekünk van piros is, nagyon jól áll neki. Mindenféle csíkos, az is tök jó.
2009. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Narancssárgát és pirosat hol lehet kapni?
2009. szept. 1. 08:37
 7/9 anonim ***** válasza:

az elso fél évben szinte alig volt kék ruhánk, annál inkább fehér, barnás, drapp, zold, sárgás, így most oda tudtuk ajándékozni unokoanovérem kislányának:)

ezeket a ruhákat ugysem lehet még tonkretenni. késobb, amikor már mászik, koszol, eszik meg szaggat a baba, most már van tobb kék, de még most is mix:)

2009. szept. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én imádom pirosban, és kékben, de van neki barna, khaki, fehér, zöld, és narancssárga is. Általában vagy piros, vagy kék tuti van rajta, és hozzá valamelyik még, ami illik.
2009. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szinte minden színt!

Én a kisfiamra a rózsaszínen kívül mindent ráadok: pirosat (nagyon jól áll neki), zöldet, bézst, fehéret...

Szerintem a barnás árnyalatok nagyon jól állnak a kisfiúknak!

2009. szept. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!