Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el beszélni a...

Mikor kezdett el beszélni a babátok?

Figyelt kérdés
Mennyi idősen?
2009. szept. 1. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 2 évesen.A fiam 10 hónaposan.Azt hiszem a két végletet fogtam ki.
2009. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a kisfiam majdnem 3 éves volt mikor beszélni kezdett de akkor asztán mindent doszta :) a kislányom most 10hónapos és már mond utánam ezt azt :) érdekes és olyan hihetetlen mekkora különbség van köztük,talán el sem hinném ha nem látnám és hallanám :)
2009. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kilenc hónapos mult a fiam, mikor mondta, hogy anya, vau-vau. Azt hittem hülye vagyok és félrehallok, de idegen is észrevette. 10 hós és ennyi a tudomány még:anya, vau, hapci, ott, egy , ajaj. Apa helyett ezt mondja: ata. Nagyon kis korsi papagáj, a mozgásfejlődése viszont teljesen átlagos vagy alatti, mert mászni nem tud rendesen, inkább mindig kúszik és most kapaszkodott fel állásba a héten.
2009. szept. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Kisfiam 6 hósan ham-ham-ozott mikor kajcsiztunk. 8 hósan apázott ( én még mindíg csak AAAAAA vagyok:(, mamának mondja, hogy mamm, most tíz hósan a hintázás közben himmta-tatittá-t mond:D
2009. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9 honaposan már hívott a fiam: "enyo:", aztán valahogy elfeletette...egyévesen jott a "mama", de ezt attol fuggoen, hogy milyen hangsullyal mondta, tobbmindenre értette a mamán kívul. aztán néhány honapig mindenre nagyon határozottan azt mondta, hogy "bbe".kb 15 honapos korátol mondja, h papa, baba, any, ap, és ismételgeti a szotagokat, de más szavakat még nem nagyon mond, pedig már msfél éves...
2009. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!