Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogyaszthatom tej helyett a...

Fogyaszthatom tej helyett a babám gyógytápszerét?

Figyelt kérdés

A kislányom tejfehérje allergiás. Amíg szoptatom, tejmentes diétát kell tartanom, kiegészítésként Milupa Pepti 1et kap. Eddig csak a szójatejet próbáltam a reggeli tejeskávémhoz, de nagyon nem ízlik. A rizstej, zabtej meg iszonyú drága... :(

Ezért arra gondoltam, hogy ihatok-e reggelente egy bögre tápszert, szerintetek? Kis kávéval vagy kakaóval.

Vagy bizarr ötlet?


2009. aug. 31. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem bizarr, ha ez megoldás lehet. Csak szerintem a tápinak nem egészen a "klasszikus" tejhez hasonló íze van....

2009. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom a milupa pepti 1-et itta 8 hós korától. Nagyon rossz íze van. Kóstoltad már? Ha igen és ízlett, akkor nyugodtan. Mindig váltsd ki a 9 dobozt (max ennyit írhat fel a doki) mert ha már nem csak kiegészítésként kell, akkor a 9 kevés és marha drága tápszer, ha recept nélkül veszed. Ha véletlenül nem fogy el bármikor el tudod adni.
2009. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen elég rossz az íze, de ennél a szójaizénél csak jobb lehet bármi :)

Mert annak olyan íze vanmintha a zoo-csemegét vízben feloldanád

tömény istállószag :)

Na ki is próbálom este, most is hagyott a picikém, majd a maradékokat gyűjtögete össze és az se megy pocsékba.

Köszi nektek :)

2009. aug. 31. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!