Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 6 hónapos babám csak...

Baj, ha 6 hónapos babám csak házi ételt eszik?

Figyelt kérdés
Nem adok neki üvegeset, csak saját készítésűt (ebédre főzi, uuzsira gyümi) és emellett 4szer szopizik. elég vitaminhoz jut így? mert úgy hallottam, hogy az üveges ételekben több a vitamin. Ja, husit is eszik már heti3-4 alkalommal.
2009. aug. 31. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a legjobb!!!Az én kisfiam még csak 4 hónapos, de én is csak saját készítésűt fogok neki adni.
2009. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a lányom 5 hónapos és úgy csinálom, heti 1 étkezésre kb. üvegeset adok. Azért, mert mindig házit adtam neki, aztán mentünk kirándulni és nem ette meg az üvegeset. Na akkor voltunk bajban. így üvegeset is adok neki néha hogy azokat az ízeket is ismerje.
2009. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj, nagyon jól csinálod,h. csak házi kosztot adsz a picinek! Nem hinném, hogy az üveges bébiételekben több vitamin lenne.

Kisfiammal nemrég kezdtük el próbálgatni a gyümölcsöket, de amikor csak tehetem, a kertünkben termettet kapja! (Mondanom se kell,h. szerencsére imádja.)

2009. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
természetesen tökéletes. Ha megfelelően készíted el neki, akkor így is elég vitaminhoz jut (gondolj bele, amikor mi voltunk babák, még nem volt üveges étel, mégis itt vagyunk).
2009. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is magam főzök neki,csak olyat veszek bébikajába amit éppen nem tudok csinálni(sütőtök,gesztenyés kaják ilyesmik)
2009. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!