Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy a babám ne...

Mit tegyek, hogy a babám ne csak a mellkasomon aludjon el?

Figyelt kérdés
Egész nap semmit nem tudok csinálni, mert ha nem rajtam fekszik, szinte egyből sír. Lehet, hogy hasfájós is, de már mindent megpróbáltunk, és semmi sem használ. 7 hetes a kisfiam.
2008. jún. 2. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig le kell tenned még ha sír is néha - természetesen, ha nincs semmi baja - mert így semmire az ég világon nem lesz időd. Wc-re sem fogsz tudni elmenni. Sokat kell egy ilyen pici babával foglalkozni én tudom (az enyém 5. hónapos), de ha most nem kezded el, később nehézségeid lesznek és problémásabb lesz a megoldás is.
2008. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 5 hónapos, ő eleinte szopi közben a kezemben aludt el, nem mertem megmoccani, nehogy felébredjen...:-)De a háztartás nem áll meg, a baba miatt is rendnek kell lenni, tehát erről le kell szoktatni. Gondolom fekve szoptatsz, ezért alszik el a mellkasodon. Szerintem próbáld meg ülve bölcsőtartásban és büfi után tedd a kiságyba. Ha sír vedd ki, szeretgesd meg, esetleg ringasd picit és tedd vissza az ágyba. Ezt ismételgesd, amíg el nem alszik. Vagy kipróbálhatod a kendőt, nekem nem volt ilyen, de sokan dícsérik. Így magadra tudod kötni, és pár dolgot el tudsz végezni. Az idő is sokat fog segíteni, végül is még nagyon pici, persze hogy ragaszkodik hozzád, és nem baj az ha összebújtok, de meg kell tanulni egyedül elaludni, mert különben meg fogsz bolondulni. Hason alszik? Lehet, hogy azért szeret a mellkasodon feküdni / azon kívül, hogy érez téged :-) /, mert jó a pocakjának, próbáld így letenni. Sok sikert!:-)
2008. jún. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!