Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mivel kezdte a kóstolgatást...

Ki mivel kezdte a kóstolgatást? Meddig kell? Mi a következö?

Figyelt kérdés
Irjatok le ki hogy csinálta. Nem tudom hogyan kezdjek hozzá.
2009. aug. 31. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

mi almával kezdtük. Lereszeltem neki, de az egészet az arcomba köpte...próbáltam másnap is, akkor sem kellett.

Akkor vártam 1 hetet, de ismét kiköpte...

Ezek után jött a barack. Leturmixoltam, na azt benyomta. Első nap csak 1 kanál, másnap már 2 kanál, 3. napon 50ml, aztán amennyit kért. Most már 200ml-t megeszik tízóraira, tápszer nem kell neki.

Szépen fokozatosan belekevertem a barackba mást is. Sárgadinnye, babán, körte. Megpróbáltam az almát is, de nem kellett neki. Nem szereti, hát ez van.

Majd az ebédet is így tervezem kiváltani, fokozatosan.

2009. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is almaval kezdtuk, utalta. A barackot viszont imadja, abba szinte barmit beletehetek, megeszi (meg az almat is :o))

Mod: ahogy az elottem szolo leirta.

2009. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is almát adtam először, almalének megcsinálva. másnap több alma kevesebb víz, 3. nap csak alma pürésítve. A mennyiségeket én is ugyanúgy emeltem. Aztán jött a barack, krumpli, cukkini, paradicsom. Mindig evés előtt kóstoltatok vele az új ízből páár kanállal, utána kapja a rendes kajcsit.
2009. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alma,barack,körte,banán-így jöttek sorba.Az alma fogja a pocit,azt barackkal keverem.Néha kap üvegeset is.Én csak 3 napig kostoltatom.1-2 nap óvatosan,ha semmi gond 3 .nap ehet amennyi jólesik neki.4. nap kövi gyümi. Már ettünk krumplit,répát,most rizst kostolunk.Eddig minden ízlett neki.Küldtem privit,van egy jó kis listám.
2009. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!