Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 3.5 hósan kezdtem hozzátápl...

Ha 3.5 hósan kezdtem hozzátáplálni akkor minden korábban jön?!

Figyelt kérdés

3.5 hósan kezdtük és mostanra eszik mindenféle zöldet-gyümit, húst, elkezdtem bevezetni a tejterméket (túró).

Most 6 hós.


Kérdés: az elvileg 8 hósan adható hagyma, ill. fűszerek (pl. babérlevél) is előbb jönnek akkor???? Mert úgy látom a 8 hós bébiételek csak annyiban különböznek, h már fűszeresebben (pl. hagymapor).


2009. aug. 31. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen,és ne ragaszkodj feltétlen a bébiételek stílusához.Lassan már adhatsz neki a ti ételetekből is.Meglátod,hogy nelyik étel az,amit szívesen megeszik.Természetesen nem halászlére,vagy zsíros pörköltre gondolok,de töltöttpaprika pl.jöhet.
2009. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!



Óvatosan, de adhatod előbb is a babádnak, ha úgy látod, hogy ízlik neki és nem okoz galibát.Ha nem ízlik neki, úgyis jelzi!

1. válaszoló: a töltött káposzta ugye nem volt komoly?!

2009. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na, a töltött káposzta se lenne kutya, de elírtam. De attól függetlenül a töltöttpaprikán is elcsudálkoztam....
2009. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi 3 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, most leszünk 6 hónaposak.

Én szinte mindent megkóstoltatok a babámmal, amit mi eszünk, de a fűszerekkel óvatosan bánok. Egy krémtúró már meg sem kottyan neki. Mindent szeret, minden ügyesen ízlelget.

Természetesen nagyobb adagokat nem kap belőle, még külön is főzök neki.

2009. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyereke válogatja! A húgom 4 hónaposan egy egész töltött paprikát evett meg, és még ordított utána, mert éhes volt. :-)
2009. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!