Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek a jó babateák újszülött...

Melyek a jó babateák újszülöttnek?

Figyelt kérdés
A laktoherbről hallottam,hogy hasfájóssá teszi,de nem igazán tudom milyen tipusok vannak és mit érdemes venni neki majd.34hetes kismama
2008. jún. 2. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sima kamillateát adok neki, attól nem fájt a hasa. Lipton, pickwick, naturland is gyártja, egyikkel se volt gond. A dokinénim azt mondta, hogy az lenne a legjobb, ha vizet adnék neki, de azzal eléggé beterített, így abban maradtunk, hogy mehet a tea, de ne kevert legyen (csak egyféle növény legyen benne), hogy ha allergizál, akkor legalább tudjam, hogy mi volt az.

Jó babavárást!

2008. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nakam bevált a babamosoly , ami egy édesköményes tea attól sem fájt a pocija.
2008. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A laktoherb teát az anyukának kell inni,mert tejserkentő tea!!

Én a mecsek baby teát hallottam,hogy jó. Mondjuk én vizet adtam a gyermekeimnek.

2008. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Mecsek baby-ról hallottam én is. Én a babámnak csak vizet adtam. Ezt javasolta a védőnő is.
2008. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudom,hogy a laktoherb tejszaporító tea-bocsi rosszul fogalmaztam,de annál hallottam azt,hogy fáj a baba pocija és nem ajánlják...köszi a válaszokat.
2008. jún. 2. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez bababfüggő. Az én picin, kicsattogott a laktoherbtől, és a hipp-es tejszaporító teától pedig fájt a pocija.

Babamosoly édesköményes, sztem jó. De felesleges, ha tudod szoptatni. :) Én csak szoptatom, ha szomjas csak kb 5 percre kéretőzik a cicimre, és folytatódhat a játék. Bár a nyári nagy melegekre már én is felkészültem tea ügyileg. :)

2008. jún. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!