Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez betegség, vagy mi ez?...

Ez betegség, vagy mi ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
8 hónapos kisfiamnak 2 hete szürcsög az orra, de csak akkor ha tápszert eszik /pontosabban ha üvegből iszik./ Elvittem az orvoshoz aki megvizsgálta, de azt mondta hogy csak egy kicsit meg van fázva. Használjak konektoros inhalálót. Használok neki orrsprayt is és utána próbálom neki kiszívni porszívóval, de semmi nem jön ki. Adok neki homeopátiás szert is 4 napja. Lehet valami az orrmandulájával? Ha meg lenne fázva gondolom már elmúlt volna. Semmi más baja nincs, őt nem is nagyon zavarja, mert rendesen eszik, alszik, vidámkodik. Vigyem vissza az orvoshoz?
2009. aug. 30. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. 5 és fél hós kislánnyommal ugyanezzel szenvedünk már másodjára. A doki azt mondja hogy nátha. Ő is szörcsög és amikor szopik akkor jobban ( ez azért van, mert akkor nagyobb levegőket kell venni és jobban hallatszódik). Viszont mi is caeppentünk és szívjuk az orrocskáját, de nagyon minimális váladék jön az orrából. Mi sem kaptunk rá semmit és nekünk is hetekig eltartott, én csak amiatt aggódom, hogy a "bacik" nehogy lejjebb menjenek a tüdőre ha már orron keresztül nem jönnek ki, ezért nem bántam volna, ha valami nyákoldó szirupot kaptunk volna, de semmi.
2009. aug. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!