Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek neki? Kislányom...

Mit vegyek neki? Kislányom 5500g és nem tudom milyen pelust vegyek neki. Még van itthon libero2 de már kicsit szoritja a lábbát, de a 3-as nem lesz még nagy rá? 5-9-ig van.

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így jártam, ebben az időben áttértünk a Pampersre. Másképp van méretezve, az jó volt, csak sajna nem gumis a dereka. Mikor belenőtt, megint liberóztunk.

(de lehet, mi inkább a 3-as után találtuk nagynak a 4-est, de majdnem mindegy is. ...)

Ha tudsz, kérj kölcsön valakitől egy darabot, és meglátod, mennyire nagy, de ha veszel is egy cosmagot, majd később el tudod használni, ha most még nagy is lesz.

2009. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KÖSZI A GYORS VÁLASZT.
2009. aug. 30. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 5 kg-nál cseréltem le 3-ra. Igaz nem Liberót használunk, de mindig korábban cseréltem le, mint ameddig lehetne használni. Mert ha kinövi már szorít, nem kényelmes és néha még balesetek is előfordulnak.
2009. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanigy voltunk,mult heten csereltük le 4-9 ig pampersre.
2009. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!