Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babának a teáját...

1 hónapos babának a teáját lehet mikroba megmelegíteni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne??

Csak jól rázd össze,mert a mikró mindíg a közepét melegíti jobban.

2008. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták tanácsolni,h ne melegítsük mikróban a baba ételeit,italait.(A pontos okot nem tudom,de ha kitartóan kutatsz neten megtalálod a választ.)

Ha alapvetően anyatejes,akkor próbáld meg tea helyett a forralt,majd lehűtött vizet olyan szobahőmérsékleten.Nálunk mind a gyerekorvos,mind a védőnő ezt javasolják.

2008. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Igaz, ilyen pici korban még csak a vizet javasolnak a babáknak. Ugyanakkor miért ne lehetne mikróban melegíteni?
2008. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert a mikro, minden élőt kiöl az ételből, italból. Nekem nincs is mikrom. Macerás, de nem kell..

Ráadásul szerintem a tea sem kell. Az én babám 4 hónapos, de anyatejen kívül még nem kapott mást. Vizet sem..

2008. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy megfőzd a teát úgyis forralsz vizet (én ezt nem mikróban teszem, 1500-2000 forint körül vettem vízforralót, és így gyorsan forralható a víz akkor is ha sterilizálni akarsz). Utána ne tedd hűtőbe, add oda neki szobahőmérsékleten.
2008. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondta a vnéni,hogy nem túl jó a mikró,tegyél fel a gázra egy kis lábast vizzel,forrald fel-és ebbe rakd bele.még ételmelegitő sem kell
2008. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindig mikróban melegítek mindent, hát még él az egész családom, a kisfiam 7 hónapos és semmi baja nem lett tőle.
2008. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A cigitől és a drogtól is sok ember életben marad, mégis jobb elkerülni. A szmog is árt, mégsem költözök el egyelőre, de tudok róla..
2008. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!