Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 1. éves szülinapot hogyan...

Az 1. éves szülinapot hogyan szokták tartani?

Figyelt kérdés
Úgy értem h mi megünnepeljük természetesen 3-man apával.A nagyszülők hol szokták felköszönteni a kicsioket?Konkrétan az lenne a kérdésem,h anyósom azt mondja h nekünk kellene kimenni hozzájuk h ott ünnepeljük majd 7végén a kicsi szülinapját,de mi úgy akarjuk tartani h mi hívjuk meg őket-másnap meg apumékat.Ezt hogy szokták,ha van erre szokás?
2009. aug. 30. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor én 1 éves voltam akkor mindenki a szülinapomon jött és akkor köszöntöttek fel, természetesen nálunk. volt torta is, meg anya sütött sütiket. ezt mind a rokonok mesélték, kár, hogy nem emlékszek rá.
2009. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én kisfiam szeptember 13-án lesz 1 éves.Nagy bulit tartunk neki.nagyszülők,testvérek,dédimama,keresztszülők,barátok.

Hidegtálak,sütik mi igy tartjuk majd


11,5hónapos baba anyukája

2009. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképp nem nektek kell menni, ha mamáék is tudnak hozzátok jönni. Az ünnepeltet illik meglátogatni, nem az ünnepeltnek kell menni...

Mi úgy időzítettük, hogy anyósomék is itt voltak (folyamatos műszakban dolgoznak) , én anyumékhoz meg utaztunk, mert 250 kmre laknak.

2009. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Múlthéten voltunk 1 évesek és a szülinapibuli állt nagyszülőkből, kerszetszülőkből és barátokból.Kb 10 en voltunk.Sok-sok lufi Happy B.... felirat(boltba lehet kapni)És a lényeg bográcsoztunk és egy nagy habos gesztenyés torta.Le van fényképezve hogy belenyúl a tortába és marcingolja!!Volt még aprósüti.Ilyesmi!
2009. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lányomnak most lesz az első szülinapja szombaton:)

Mi szétmentünk az apjával de a viszonyunkettől függetlenül jónak mondható.Úgyhogy a szülinapon (ami nálunk lesz)ott lesz a család az én részemről,barátok, és az apja is.Diszités lufi, bár sztem ezt mi jobban fogjuk élvezni mint a gyerek:)

Aztán másnak viszi a babát az apja az ő családjához és ott folytatódik a buli tovább.

Jajj milyen hamar eltelt egy év:(

2009. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!