Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vitamint adnátok ha a...

Milyen vitamint adnátok ha a baba már sem a zöldséget, sem a gyümölcsöt ne enné meg?

Figyelt kérdés
15hós,és csak pár félét eszik pl.:gyümiből:barack,meggy.zöldségből is 3-4félét csak.Egyáltalán szükség van rá?Gyerekorvos szabin van.
2009. aug. 30. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ezekből elég vitamint kap. a fiam is 15 hónapos, ő sem viszi túlzásba a gyümi kajálását.
2009. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Vitacolan szirup szerintem nagyon jó.
2009. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk a zöldséget főzelékként nem eszi meg a kisfiam már 2-3 hónapja. Most 17 hónapos.

Én úgy etetem zöldséggel, hogy rakott kajának csinálom meg. Rizs, darált hús, tejföl. És a zöldség. A múltkor pl. lencsét evett így.De bármilyen zöldséget meg tudok vele így etetni.

Gyümölcsöt azt eszik. A lényeg, hogy éhes legyen, amikor kapja:) Van amelyiket ő csipegeti kézzel a tálkából (szőlő, és egyéb bogyósok), van amit csak harapva eszik (alma, körte, banán, dinnye) és van amit mindegy hogy adok neki (szilva, barack).


Mi régebben ilyent vettünk, dokinéni javasolta: (bár akkor beteg volt a gyerkőc)

[link]

2009. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!