Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél a babátok az idegenektöl?

Fél a babátok az idegenektöl?

Figyelt kérdés
Az unokám 14 hos itt aludt nállunk az éjszaka jo éjszakánk volt . Reggel átugrott a sogorom és amikor meglátta üvöltött sirt nállunk még igy sosem sirt. Én is megijedtem alig tu dtam lenyugtatni. Jártatok már igy?
2009. aug. 30. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Az en fiam fel az idegenektol.13hos,es ha elkezd hozza beszelni kozelrol egy idegen vagy piszkalja sir nagyon es jon hozzam.
2009. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

16 hós, sosem félt még senkitől, csak ha mondtuk, Valaki jön!

Figyelni kell arra, hogy mikor jön valaki, ne azt mondjátok, hogy VALAKI, hanem, hogy Sógor jön. Meg ne hirtelen ott teremjen és vidáman ráköszönjön stb. Inkább a hirtelenségtől ijed meg egy kicsi, nem az idegentől fél.:-)

2009. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, fél. 5 és fél hónapos és szerintem ez attól van, hogy még nem eléggé fejlett az idegrendszerük. Semmi komoly, majd ha megnőnek már nem lesz ilyen.Szerintem ez normális, főleg, ha szőrös és bozontos a sógorod:).
2009. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az enyém senkitől nem fél. 16 hós vadidegenekkel képes elmenni, ha szimpatikusnak találja. Ettől meg én frászolok. Kb. 7-8 hónapos volt mikor mindenkitől frászt kapott aki nem anya és apa volt akkor tudatosult benne, hogy nem éegy lény az anyjával. Pár hétig tartott.
2009. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a 10 hónapos fiam eddig csak 2 ember láttán üvöltötte el magát.amúgy simán átkéri magát akár vadidegenekhez is.
2009. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy éves lányom fél az idegenektől, kb két hónapos kora óta. eddig nem sikerült sajna az ellenszert megtalálni.:-(
2009. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Keresztlányom 14 hós lesz, és szintén fél az idegenektől. Igaz nem sír, de hozzábúj az anyjához. De van pár ismerős akiket kevésbé szeret, azok láttán is ezt csinálja.
2009. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kislányom 12hónapos, és nagyon barátságos idegenekkel, de sajnos van 1-2 ember aki nem szimpi neki, és ha őt meglátja nagyon sírni kezd, megmarkol és nem akar elengedni.
2009. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Az én fiam 14 hónapos. Érdekes dolog ez, mivel képes vadidegenekhez odamenni, néha még kéri, hogy vegyék fel. De van pár ember akit már ha meglát sírva fakad és bújik ezerrel, pedig nem először látja. Én hiszek abban, hogy a gyerekek ilyen idős korban, már képesek meglátni, hogy ki milyen is valójában. De ez csak az én véleményem.
2009. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Félhet attól is,ha valaki hangosan beszél vagy magas!Esetleg attól is,hogy kevés emberrel találkozik,nem viszik eleget közösségbe!
2009. szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!