Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg gonoszság egy 16...

Tényleg gonoszság egy 16 hónapos gyereket beszoktatni a gyerekmegőrzőbe, hogy egy-egy órát ott tudjam hagyni?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok, hogyan szokják meg, mennyi idő stb...?

Kíváncsi vagyok a pro és kontra véleményekre és álláspontokra is!


2009. aug. 30. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem gonoszság.Ha nincs olyan nagyszülő, rokon, barát stb., akire bízhatnád, akkor muszáj valami megoldást találni!Nem viheted magaddal a babát pl. fogorvoshoz, önkormányzathoz ügyet intézni stb.Én nem ítélem el, egyébként sem szabad beszűkülni, 1-1 óra még anyaként is jár mindenkinek!
2009. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem gonoszság,de arra figyelj, hogy aki felügyel majd rá az lehetőleg ugyanaz a személy legyen, mert a gyerek így érzi majd magát biztonságban.
2009. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Egyaltalan nem gonoszsag. Ennyi idosen mar nem art neki,ha szocializalodik egy kicsiket.
2009. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Én dolgoztam gyermekmegörzőben,illetve játszóházban.2 éven aluli gyerekeket nem vettünk be. De őszintén megmondom,én még a 2-3 éveseket sem vinném ilyen helyekre,nem élvezik még,csak azt látják,hogy a szülő elment. Többnyire sírnak,ha nem,akkor pedig sajnos nem túlzottan ragaszkodik az anyjához. Mivel egy ilyen helyen legalább 8-10 gyerek van egyszerre,nem lesz ideje az óvónőnek csak egy gyerkőccel foglalkozni.Az,hogy mennyi idő alatt szokik be,egyénenként változó.De nehezebb,mint egy bölcsődei beszoktatás,ezt kijelenthetem. (az okokat most nem részletezem) Inkább próbálj egy családtagot megkérni,esetleg bébiszittert fogadni,árban az sem drágább,és akkor ugyan az a személy foglalkozik vele,és csak rá vigyáz.Nem beszélve arról,az sem utolsó dolog,hogy akkor a megszokott környezetében maradhat. Én az unokámat sem adnám be,de ez a Te döntésed.
2009. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Minek kérdezel,ha mindenkit lepontozol?Akkor ne kérj tanácsot,oldd meg a problémáidat egyedül. Nem szép dolog a jóért rosszal fizetni!
2009. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a kérdező volt, hanem szokás szerint unatkozik valaki bunkó...
2009. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti! sajnálom, ha üldözési mániád van. Igaza van az utolsónak, nem én pontoztam le egyetlen választ sem! Aki pedig nem a beszólásra szánt időt, hanem a válaszra, annak nagyon szépen köszönöm a válaszát és a véleményét is. Meglátom hogy reagál és majd kiderül.
2009. szept. 4. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!