Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy már nem jó neki...

Lehet, hogy már nem jó neki ez a fajta tápszer? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

Milumil 1-es tápszer kap a kislányom, aki a múlt héten volt 6 hónapos. Napközben kap már gyümölcsöt és főzeléket is. Este mindig tápszert kap, mielőtt lefektetem. Most már harmadik éjszaka felébred, pedig már hetek óta végig aludta az éjszakát.

Lehet, hogy tápszert kellene váltanunk?


2009. aug. 30. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mennyi tápszert kap vacsira???


Most elmondom a mi esetünket...

Eleve tápszeres volt a kisfiam, Milumil HA Startot kapott.

Fél éves volt amikor elköltöztünk, és új dokija lett. Kérdeztem, hogy ennyi idősen nem kéne már a következő tápszert kapnia? Azt mondta nem, nyugodtan kaphatja a Startot 3 éves korig!!! Hiába mondtam, hogy kevés neki, nem lakik jól vele. Az adagot persze nem engedte emelni!

Egyéb okok miatt lecseréltük a dokit, amikor a fiam 10 hós volt. Az új dokinéni pedig rögtön azzal kezdte, hogy ennyi idősen már a 2es tápszert kéne kapnia, nem a Startot. Jól is lakott a tápszerrel és a dokinéni megemelte az adagot is...

Most 17 hós, de 1 éves kora óta tejet iszik.

2009. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam, hogy esetleg neki már a 2-est kellene kapnia.

Keveset eszik belőle, kb. 130 ml egy evésre. Este evett kb. ennyit 8-kor, megébredt éjjel 1-kor és hajnali fél 5-kor is. Ezért gondolom, hogy váltani kellene.

Köszi az infot.

2009. aug. 30. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem váltanotok kellene. Az én kisfiam is nagyon hamar tápszeres lett, s még nem volt 6 hónapos, mikor a doktornőnk felírta neki a Milumil Ha 2-őt, mert nem lakott jól a Starttól.Attól kezdve ritkábban evett s átaludta az éjszakát. :)
2009. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!