Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdenek kismotorozni,...

Mikor kezdenek kismotorozni, bébi taxizni a babák-kisgyerekek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14hónapos és a hajlandóságát sem mutatja ezeknek,olyan mintha nem érezném magát biztonságban rajta.Van egy vízilova arra sem ül rá ,és van egy hinta macija azon sem szeret ülni,úgy sem,hogy elől hátul fogom..Vennék neki kismotort is,de csak tologatja mikor megnézünk is egyet,nem egy anyukától hallom,hogy ahogy szinte elkezdenek járni a babák már szeretik ezt is.mi 11hónaposan már tökéletesen közlekedtünk egyedül,sosem kellett fogni a kezét,de most ebben lemaradottak vagyunk akkor?--természetesen nem erőltetem neki...
2009. aug. 30. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem is kell erőltetni. Ha nem érzi magát biztonságban rajta, nem fog ráülni.

Szerintem a lábbal hajtós motor olyan 2 év körül lesz számára használható. 14 hós lányomnak is van,d e csak tologatja, ráülni nem szeret, nem ér le a lába.

De imádja a hitnaszékét, és a triciklijét, sőt van egy talicska szerü valamije, imádja tolni is, és beleülni is..)

Minden baba más.

2009. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16,5 hós, most kezdi érdekelni picit.
2009. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 13,5 hós, nemrég vettünk neki kismotort, de még nem teljen jött rá, hogy kell használni. Néha már mutatja, hogy rá akar ülni, olyankor segítek neki, de menni még csak picit tud vele, a kormányát még főleg csak kapaszkodásra használja nem kanyarodásra.
2009. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!