Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanult meg a babád...

Mikor tanult meg a babád "kismotorozni"?

Figyelt kérdés

A lányom még nem járt, már a játszón mindre rá kellett ültetni!10,5 hósan elindult, azóta is mániája,de nem tud egyedül ráülni, és nme tud vele haladni,max hátra! Nem siettetem, csak olyan furcsa! :)

13,5 hós


2011. jan. 18. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A lányom (második baba) most 14 hósan kezdett a legkisebbel. A fiam ő 2 éves is elmúlt mire rájött hogy is kell...szerintem tökre gyerek függő láttam már 14-15 hóst száguldozni motorral:) Meg 2-3 évest is akit nem érdekel abszolut.
2011. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

13 hónapos volt, szintén nem járt még kapaszkodás nélkül.

A lábujjai értek le, de tepert veszettül :)


Azóta két és fél éves, még most is nagy kedvenc :)

2011. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14 hósak és nem tudnak sem motorozni,sem taxizni,pedig van vagy 3-4 féle nekik.Ezek szerint nem vagyunk még lemaradva semmiről.Mások írják h vmelyik baba már 6-7 hósan kotor mindennel.Hintalovacskázni tudnak,meg az ugráló gumiállaton ugrálni.
2011. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19 hós kislányom még mindig nem tud,egyszerűen nincs kedve hozzá!! jobban szeret sétálni,szaladni,ugrálni..
2011. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Nekünk is van taxi is, azzal is csak htrfelé halad :)

az ugráló izén azon ugrál!


Csak annyiból nme értem hogy ő meg odavan értük!:)De majd belejön! :)


Köszi mégegyszer!

2011. jan. 18. 17:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Kislányom 16 hónaposan kezdett a legmagasabbal. De ő nagyon hosszú csajszi! Mikor először ráült mindig beakadt a lába a hátsó kerekekbe ahogy hajtotta,de 1-2 hét alatt belejött nagyon ügyesen.
2011. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is 10 hónaposan már vennünk kellett, mert mindig balhé volt, amikor az unokatesók motorral jöttek, neki meg ugye nem volt. Most 14 hónapos, már leér a lába és tud vele menni előre is, először ő is csak hátrafelé közlekedett.
2011. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kislányom most 13 hós, és kb az első szülinapja előtt két héttel már simán ment a nyuszis motorral, illetve a bébitaxival. Ő is nagyon hosszú kislány, valószínű váltunk a nyusziról rendes kismotorra, mert már nem kihívás neki. Mondjuk a játszótéren még nem próbáltuk ki, de ahogy nézem az időjárást egy ideig most nem is fogjuk sajnos!
2011. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:17


Dehogyis vagytok lemaradva!


Az én fiam nagy ló már, írtam, két és fél éves, de most ült először fel hintalóra, eddig üvöltött tőle:)

Azzal az ugráló lovacskával, Rody vagy mi, a mai napig nem tud mit kezdeni, párszor esett vele hatalmasat, a múltkor közölte, h ez semmire sem jó, mert nem tud vele haladni, úgyhogy szerintem el is ajándékozom:)))

2011. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
:)) Köszönöm a megnyugtatást,nagyon kedves vagy:)Úgy látszik minden babának más mozgásforma tetszik jobban:)
2011. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!