Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig normális és mikor...

Meddig normális és mikor forduljak orvoshoz? Babám szerdán kapott védőoltást, azóta hasmenése van.

Figyelt kérdés
Semmi más mellékhatás nem jelentkezett nála. Hőemelkedés első este volt, de semmi több.
2009. aug. 30. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A hasmenés nem bizti, hogy az oltástól van , lehet hogy a rendelőben "szedett össze" valamit.Holnap jó lenne, ha látná orvos, ha lehet még ma!

2009. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer mi is jártunk így, én elvittem orvoshoz, és azt mondta, hogy az oltásnak nincs ilyen mellékhatása, valószínű, hogy a rendelőben (amikor kapta az oltást) akkor kapott el v.mit. A hasmenéssel nagyon kell vigyázni, nehogy kiszáradjon a baba. Egyébként normaflort és smectát kapott, de én megnyugodtam, hogy látta az orvos.
2009. aug. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem írtad milyen oltást kapott.

Mert egyedül CSAK a Rota vírus elleni oltásnál lehet hasmenéses mellékhatás. Bár nálunk nem volt ilyen következmény.

A szuriknak nincs hasmenős mellékhatása, úgyhogy valami vírust szedett össze a babád.

Mennyi idős?

2009. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
7 féle védőoltást kapott egyszerre. Köztük volt a pneumokokkusz és a rota is.
2009. aug. 30. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:

7 félét???????

Na neeee. az rengeteg!

Mik voltak azok?


Nekünk a maximum eddig 3 volt egyszerre.

2009. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Külföldön élek, itt másként oltják a gyerekeket, mint Magyarországon.
2009. aug. 30. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!