Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sima babaolajat csepegtethetek...

Sima babaolajat csepegtethetek a babám fülébe?

Figyelt kérdés
olyan fura szag jön ki belőle (édeskés) és olyan, mintha száraz fülzsír (genny??remélem nem) jönne ki belőle. Vakargatja is. Sima olajat belecsepegtethetek vagy csak a parafinolaj lesz a jó?
2009. aug. 29. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csepegtess bele semmit!Ha váladékozik akkor valószínű tisztul, de ha fáj is neki mindenképp mutasd meg egy orvosnak!
2009. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg orvos nem látta, ne csepegtess bele semmit, főleg ne olajat, szerintem csak fülzsír. A genny pedig inkább büdös szokott lenni, nem..?
2009. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát az a baj, hogy nem túl jó szagú édes. De mindenképpen felhívom a gyerekorvosunkat.


Köszi a válaszokat

2009. aug. 29. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most többször voltam fülésznél a gyerekkel és mivel vizsgálat előtt mindig kitisztította, gondoltam, "ciki, nem vagyok elég alapos anya", megkérdeztem, hogyan tisztítsam.

Mondta, hogy sehogy, fültisztítóval ne, spray-vel se, de esetleg babaolajat lehet bele csepegtetni. Semmi mást.

Ezután a gyerekorvost is megkérdeztem, ugyanezt mondta.

Magától kijön a kosz, a babaolaj ezt segíti, minden más módszer ront a dolog természetes tisztulásán.

Úgyhogy bátran csepegtess bele babaolajat, azzal rosszat BIZTOSAN nem teszel.

2009. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is a babaolajat mondta a fülész.

2009. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!