Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összezavarja a babát, ha az...

Összezavarja a babát, ha az anyuka "drasztikus" változáson megy át? Pl szőkéről fekete lesz.

Figyelt kérdés

és hasonlók.csak mert a 9hónapos babám 2 napig nem akart "szóba állni" a sógornőmmel,mikor szőkéből vörös lett.

Merjek változtatni?


2009. aug. 29. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Én most rakattam fekete hajamba vörö melírt. Szintén 9 hós a babám és bizony pislákolt egy darabig:-)

Mit szeretnél változtatni? Ha nagyon drasztikus az a hajadnak is rossz, a melír és a fokozatosság kímélőbb.

2009. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 hónapos a kisfiam és most festettem be barnáról vörösre a hajam! Kisfiam elöször megijedt tölem de hamar megszokta:)! Sztem nyugodtan festesd be!


3 hónapos kismanó anyukája

2009. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg 5 hónapos koruktól látnak úgy ,mint mi,4 hónaposan egy méterre látnak,akkor alakulgat ki a 3 dimenziós látásuk is. tény,hogy össze tudod vele zavarni a bébit,de szerintem a nagyobb pislogásokon kívül más nem lesz :d attól függ mekkora a kicsid.
2009. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja,észlény vagyok,jól van,most látom,hogy 9 hónapos. akkor tényleg csak maximum meglepheted vele,hogy jéé,anyu,miért nézel ki máshogy. A te arcod már belerögzült,nagy gond nem lehet :d
2009. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. 11 honapos volt a lányom mikor szökéröl feketére váltottam. 1/2 óra azzal ment el, hogy le akarta szedni a hajamat. Utána már nem foglalkozott vele, rájött, hogy most már olyan a hajam.
2009. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igazából csak tervezem,hogy kicsit "megújulok".ez lehet hogy egy afrofonással kifullad...de lehet,hogy visszavágatom rövidre,mint a terhességem előtt volt.

nemrég festettem feketét olyan vörösesre,de csak akkor látszik,ha a nap rásüt.ezzel nem is volt problémája.

köszönöm a válaszokat

2009. aug. 29. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!