Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A CALCIMUSC-ot hogy adjátok...

A CALCIMUSC-ot hogy adjátok be 1 éves babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs íze, úgyhogy kevés teával összekeverem, vagy csak úgy simán. Van, hogy a Cebionnal együtt letudom.

Kiskanállal.

Beteg?Kisfiú vagy kislány? Fiúknak csak betegség esetén érdemes adni, mert állítólag a sok ilyen készítmény kövesedést okoz.(gyerekorvosom mondta)

2009. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
víz, tea!
2009. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy nincsíze! Szerintem szörnyű! Én az ampulla felét adom neki teába, vagy tejbe a másikfelét meg én iszom meg. Ha nem beteg én akkor is adom neki hetente 1x, télen megy 2x fogom.
2009. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Panadol szirup fecskendőjével adom be 1 ampullányit naponta, és szereti az ízét. Le se kell fogni, kiszívogatja. Mi nem keverjük semmivel. 15 hós, és tejmentes diétán van azért kell neki a Ca-ot pótolni.
2009. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!