Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan próbáljam megvédeni az...

Hogyan próbáljam megvédeni az állandó eséstől 7 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete áll, mindegy hol hol van, - kiságy, babakocsi, nappali - mindenhol felhúzza magát és álldogál. Aztán ha nem bírják már a lábacskái egyszerűen elborul. A kiságyban a legrosszabb mivel ülni nem tud még, nagyokat koppan a feje. Viszont egész nap nem köthetem be a babakocsiba, vagy a gyerekülésbe. Félek, nehogy baja essen.
2009. aug. 28. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez ilyen. Az én fiam is esik kel, nem lehetsz folyton ugrásra készen. Fogd meg a kezét és huppanjatok popóra párszor, hátha megtetszik neki a dolog? Mászik már ugye? Pakolj szét a szőnyegen játékokat, "kerítsd el" úgy, hogy ne tudjon miben felkapaszkodni. Had gyakorolja a mászást, most még ez volna a fontosabb.
2009. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen már mászik, és gyakoroltuk a popóra ülést is.

Nálunk egy nagy matrac van a földön -direkt így csináltuk hogy az ágyról ne essen le- és szépen végig mászik rajta amíg el nem ér "valamihez" és már kapaszkodik is. Mondjuk akkor sosem hagyjuk egyedül persze, de néha a kiságyba is jó volna játszogatni. Pl. amíg a mosdóba kimennék, vagy ilyesmi. De ha otthagyom 1 perc múlva már rohanok is mert akkorát esik mint egy ház. Kicsit most fárasztó ez az időszak, remélem hamar véget ér.

2009. aug. 28. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:
szia.Mi is pont 7 hósan áltunk fel,azóta már lépeget is,de én bizony az első időbe mindig mögötte voltam,tudom,hogy soknak hangzik,de csak átmeneti időről van szó és nem tudnám megbocsátani ha valami komoly baja esik.Ma már nagyon szépen leül,igaz segítséggel,de jelzi ha le akar ülni.Csak oda kapaszkodik fel ami neki is stabilnak tűnik,és csak az eggyik kezét engedi el,nem egyszerre mind a kettőt.Szóval maradj vele amig csak tudsz,nálunk másfél hétig tartott ez a követés,de megérte mert alig esett a babám.Ma már csak figyelem,és csak akko megyek oda ha látom,hogy bizonytalan,vagy veszélyes helyen állt fel.
2009. aug. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vegyél egy hálós járókát, abban eshet kelhet egész nap. De egyébként magától fog rájönni hogy hogyan essen a popójára. Az én fiam is magától jött rá, hogy szépen behajlitja a térdét és óvatosan lecsücsül ( bár ő előtte már ült) . De addig koppant ő is akkorákat hogy az csak na. Hát ebből tanulják meg, hogy másképp kell megoldani. Én is próbálok mindig ott lenni és elkapni, de sajnos nem vagyok én sem supermami. :)
2009. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!