Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülés-de melyiket?

Autósülés-de melyiket?

Figyelt kérdés

0-25kg 8-25kg vagy 9-36kg????

a babám 10hónapos és 9,5kilkó.most olyan hordozója van ami 10kilóig jó.Már láthatóan kezdi kinőni.Viszont annyi a választék mind méretben,mint márkára,hogy abszolút nem tudom milyent kéne venni,ami jó is,és viszonylag hosszú távon használható.Tervbe van véve a kistesó...

Igazándiból a 0-25kg-al szemezek.Vagy ez mikor már 2-3éves nem ülne bele?

[link]

vagy itt a 2.

[link]

vagy itt a 3.

szerintetek?tapasztalatok?


2009. aug. 28. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

0 kgost semmikpp ne vegyél. én 9-18 vagy 9-36 kgost vennék.

Árban meg amit megengedhettek ...

Mi a spárban vettünk 9-18ast 22.0000 fért, tökéletes:-)

2009. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a kicsimnek 9-36kg-ost vettem amikor kinőtte a hordozót.

Ami elvileg 13kg-ig jó,de 10kg-an már nagyon kényelmetlen volt.A nagyobbiknak 25-kg-ig vettünk,hát télen nem valami kényelmes amikor fel van öltöztetve jobban a gyerek.

2009. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

olyat vegyél, ami megbízható, minimum tesztelték, és "jók" az eredmények. amit belinkeltél, azok nem ilyenek.

nekünk is 9-36 kilós van. nézz szét szerintem alaposabban.

adac.de, oamtc.at, totalcar.hu....

2009. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem inkább olyat vegyél ami 9-18 kgig van. Ez a legjobb amíg picike. Mert a 9-36 kgig hát.... egy 9 és egy 25 kg-os gyerek nem éppen egy méret. Bár én most készülök megvenni a 2. gyerekülést (nekünk van egy 9-18 kgig), és abból viszont 9-36 kgig veszek, mert nagyobb gyereknek az jó. Én a Chicco Neptunt néztem ebben a csoportban.
2009. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze, h 1 9 és 1 36 kilós gyerek nem egyforma méretű. ezért lehet ezeket az üléseket, már amelyik jobb fajta szélesíteni és magasítani.
2009. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

persze én is olyant néztem mind a 9-25 mind a 9-36 kilós csoportban ami szűkítővel ellátott.de ahogy itt nézegettem,a 25kilóig elég,hiszen utána már csak magasítóként használható a másik is.

köszönöm a válaszokat.

2009. aug. 29. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:

na majd ezt is jól pontozd le te szerencsétlen!:)

kérdezőnek:

9-36osat vegyél, mert a magasítót be fogják valszín tiltani, mivel az ülés lényege, h elnyelje az ütközéskor keletkező energiát. ezt a magasító nem tudja,szóval hamarosan nem lesznek forgalomban. a normális 9-36os ülések pedig háttámlásak maradnak. nekünk ez van:

[link]

2009. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!