Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet 2 hetes babámnak...

Mitől lehet 2 hetes babámnak barnás híg kakija?

Figyelt kérdés

Eddig zöld volt a széklete, beszéltem védőnővel, gyerekorvossal, háziorvossal, van aki szerint keveset eszik és adjak tápszert, más szerint adjak még neki pár napot, mielőtt tápszert adnék. kb 5-6 nap késésben van a rendszeres szopizással, és ennek megfelelően 50-70-et eszik, 6x-7x naponta. ma már keltettem 3 óránként, hogy egyen, mert ugye mára kellett volna elérnie a születési súlyát(3900), de még messze nem tartunk ott (3700 volt ma). Erre ma a kakija híg barnásba váltott, és esténként hasmenésszerűen jön.Ötlete, tapasztalata valakinek?

Köszi előre is.


2009. aug. 28. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az anyatejes babáknak hig aranybarna a kakija.

Ha 50-70t eszik akkor nem kell elvileg tápszer.

napra pontosan nem lehet méregetni,és ez csak elméleti adat hogy mikorra kell elérni a születési sulyt.

Ne méregesd naponta mert beleőrülsz!

(volt hogy evés elött nekünk többet mutatott a mérleg mint utána-na ekkor tettem el a szekrénybe)

A zöldes kaki tápszeres babáknál van,esetleg ezt kapott a kórházban és eleinte azért lehetett zöldes.

2009. aug. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne méregesd és ne "tömd" a babát azért, mert mára kellett volna elérnie a születési súlyát! Ez hülyeség. Annyit eszik, amennyi jólesik neki. Aranybarna kaki anyatejtől,zöldes színű tápszertől. És nem lesz semmi gond, ha pár nappal később nyeri vissza a születési súlyát, nem ő lesz sem az első, sem az utolsó.
2009. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első baba, mi? :) szerintem ha a védőnő, gyerekorvos és háziorvos közül egy sem győzött meg, mi sem fogunk. Az én fiam éhes volt- látszott rajta -így pár nap után adtam neki tápszert. Azóta kiegyensúlyozott, boldog baba, aki nem őrül meg az éhségtől ;) igaz, már a hűtőt is megenné, 8 hós és csodásan fejlődik, reggel-este még mindig cicizik is. Persze, van, amelyik manó nem őrjöng...ahogy te érzed, de a tápszertől sem lesz semmi baja (az éhségnél sztem nincs rosszabb), nem kell ebből presztízst csinálni.
2009. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!