Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok gyermeketek...

Hogy bírjátok gyermeketek egész napos apa hiányát?

Figyelt kérdés

Lányom minden pillanatban keresi az apját. Még ki sem nyitja a szemét, apa, öltözés közben apa, játék közben apa, mindig apapapapapapa...

Ti hogy viselitek?

Apa persze korán megy, későn jön...


2009. aug. 28. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem irtad mennyi idős a babád.

Az én 11 hóslányom nagyon jól birja egyáltalán nem hiányolja az apját.Persze amikor megjön a munkából ő az első és én a második de ha nincs ott nem keresi.

2009. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 hós, és állandóan apa, apa , apa....
2009. aug. 28. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én 7.5 hósom nem tud egyszerüen elaludni addig, amig nem látja vagy hallja. Ez komoly! Ha az apja itthon van fürcsire, akkor minden megy simán, vacsora, utána gyors puszi mindenkitől, leteszem, és kb. 1 perc múlva alszik. Tegnap pl. nem ért haza a párom, egy órán át altattam, semmi hatás, hívtam az apját, közben gyerek a kezemben. Gondolom hallotta a hangját a telefonban, mert mikor utána megint letettem az ágyba 1 perc múlva aludt.

Szóval így bírjuk.

2009. aug. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez sem rossz, de mikor már beszél, és egész nap apa, apa, apa, én meg nem tudok mást mondani, mint apa dolgozik, apa fát vág, apa füvet nyír.... olyan unalmas és annyira sajnálom a kicsit....
2009. aug. 29. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!