Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos, anyatejes baba...

7 hónapos, anyatejes baba mikor ehet májat?

Figyelt kérdés
Már 2 étkezést kiváltottunk, és szeretném a májat is megkóstoltatni vele. Az üveges bébiételre 5 hónapos kor van írva, de én még azt korainak tartom.
2009. aug. 28. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
A máj alég alergizáló étel,én minél késöbbre tolom ki az adását.
2009. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2009. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
A mág egy méreg kiválasztó szerv, én magam sem eszem, így a kislányomnak sem adom. Ő másfél éves, de makk egészséges, húst is csak nagyon ritkán kap. Tudom, hogy a mai védőnök mit mondanak, de hát a szoptatásban is teljesen tudatlanok..
2009. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi máj..
2009. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a maj nem mereg kivalaszto szerv, hanem lebonto es ez nagy kulonbsegm ert ha nem lenne majad kedves valaszolo a taplalekot sem tudnad megemeszteni.szerintem felelotlenseg ilyet tanacsolni. mivel nagyon jo a verellatasa a baba szamara eyik legfontosabb vasbeveteli forras. 7-8 honapos kortol hetente 1x ajanlott adni.

orvos anyuka

2009. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudatos táplálással a máj és a hús felesleges. Nem mondom, hogy mi nem eszünk húst sajnos, de nagyon ritkán és tudom, hogy nem kellene, csak el vagyunk a civilizációban szúrva. Az orvos hasznos, ha már valaki elszúrt valamit és menteni kell, de amúgy nem szoktam egyet érteni velük. Babám megfázik és máris gyógyszert írnak fel. Én soem szedek, kislányomnak sem adok...
2009. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kedves utolsó.Nem az életmódunk volt a kérdés.nem vagyok benne biztos hogy felesleges lenne a hús,és a máj is.De szerintem ez egy másik kérdés,amiről biztos megoszlanak a vélemyények.
2009. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tudatos taplalas?

megis mibol fedezed egy baba feherje igenyet, ha felesleges a hus? tofubol??? ez mar felelotlenseg...

2009. aug. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felelőtlenség? Imádom a babámat és a legjobbat szeretném neki. Tofut még nem is ehet állítólag. Életmód tanácsot szívesen adok, ha kedvesebb vagy:)
2009. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
haaat, koszi de azert nem fogadok el tanacsokat akarkitol...
2009. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!