Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szereti a kislányunk...

Nem szereti a kislányunk apát. Hogy változtassunk ezen?

Figyelt kérdés

11 hónapos a kislányunk,és eddig azt hittem,csak beképzeli a párom,de már én is így látom,hogy nem szereti a kislányunk,De ez annak is köszönhető szerintem,hogy nem viszi túlzásba a vele foglalkozást.Egész nap dolgozik,de amikor hazajön se végig vele foglalkozik,egyszerűen nincs türelme hozzá :(

Szüleimmel egy háztartásban élünk,és már kezd nagyon rosszul esni nekem is,hogy mindegyikünkhöz boldogan szalad oda,ha meglát minket,csak az apjához nem.Őt inkább kikerüli,és sétál tovább,hiába hívja.Ha ráhagyom,míg kimegyek pl.Wc-re,akkor amint kilépek már sír nála.Mondjuk nagyon ritkán tudom ráhagyni,mert sosincs kedve rá figyelni,ha mégis figyel rá,akkor meg nem engedi sétálni,mászni,játszani,hanem bekapcsolja a tv-t,az ölébe veszi,vagy a gépet,és ott ül vele,míg nem megyek,a kicsinek meg persze nem tetszik.Mostanában próbál figyelmesebb lenni,ha hazajön mindig eljön velünk sétálni,biciklizni munka után,de ez is kevésnek tűnik.Tegnap körbeszeretgetett mindenkit,mondtam szeresd meg anyát,már ölelgetett is,a mamát,meg papát is,mikor mondtam apát,meg rázta a fejét,hogy nem.Mi tévő legyek?Kérlek ne azt mondjátok,hogy legyenek többet kettesben,mert az nem megy.Egész nap dolgozik,utána meg fáradt,és azt mondja nincs kedve meg türelme.Na bummmm.Akkor mit lehetne még csinálni?


2009. aug. 28. 11:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
A kicsi megérzi, akár a levegőből, hogy apa épp akar-e vele foglalkozni vagy sem. Úgyhogy erőltetni kár. Ha esetleg meg tudod vele mégis beszélni, akkor fokozatosan kellene, hogy foglalkozzon vele egyre többet, és egy idő után megszokná a kicsi. Reméljük, amikor már 3-4 éves lesz, kicsit kinyilik apu is. Ha nem, lehet, keresnék neki másik apukát, hogy ne legyen lelki sérült a gyerekemből...
2009. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló...no comment,azért még nem kéne elhagyni a férjedet akivel közös gyereketek van és szereted,mert a gyerek egyenlőre nem ragaszkodik hozzá.Aztán hogy miért válik el minden 4-ik pár. Jó uton indult el a férjed a közös programokkal,csak ne aggya fel!!!!Ez nem fog olyan gyorsan menni,hogy sétálok vele pár órát,aztám mostmár szeress engem!! Az sem pár nap alatt alakult ki hogy anyás és nem szivesen van az apjával,ugyhogy adjon a ygereknek időt!!!!
2009. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy megoldás van,foglalkozzon vele menjenek kettecskén ide oda,vigyázzon rá stb.de,ne dömping szerűen!Az nem jó,ne egyszerre rövid idő alatt akarjon a gyereknél és magánál változást tapasztalni.

Azért az megütötte a fülem,hogy:-Kérlek ne azt mondjátok,hogy legyenek többet kettesben,mert az nem megy.Egész nap dolgozik,utána meg fáradt,és azt mondja nincs kedve meg türelme.

Szerette volna Ő is a csajszit?

Ált.-ban mindenki párja-az enyém is- fáradt,ha hazajön a munkából,de mégis foglalkozik a gyerkőccel,játszanak egy kicsit,megeteti(én addig csinálom a mi vacsinkat),fürdeti...Vegye ki a részét Ő is a gyerek neveléséből.10 hónapos a kislányunk.

2009. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!