Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj van a tejpéppel vagy...

Baj van a tejpéppel vagy velem? Lehet vele valamit csinálni, hogy ne legyen folyós? Lehet dúsítani kedvenc gyümölcsturmixxal? Lehet hogy egyáltalán nem fogja szeretni a tejpépeket? Akkor ne erőltessem?

Figyelt kérdés
Most adok már második féle(Humana,meg Milupát próbáltam még) tejpépet a kislányomnak(5 hós) és idő elteltével folyóssá válik, még csak kóstolgatjuk(nem nagyon ízlik neki) és ez lassú még, meg immel-ámmal eszi.
2009. aug. 28. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
ka kihül, folyós lesz. ha még csak kóstolgattok, akkor ne csinálj neki egész adagot, csak keveset. keverheted gyümivel persze.
2009. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem te vagy béndzsa,sajna ezek ilyenek.egy idő múlva bizony folyósak.tényleg csak pár kanálnyit csinálj mégcsak.
2009. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így is lecsökkentettem 3 ek-val 80 ml vízzel csináltam.Úgy nézem nem is kell neki,még megpróbálom gyümivel aztán nem kísérletezek végülis nem baj ha nem szereti kapja gyümit babakekszel.De a gyümi nem hűti le?
2009. aug. 28. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a Dm-es jött be és olcsóbb is mint a többi.Kevesebb vízzel csináld,tejbegríz sűrűségre.Ha teszel bele gyümit,még kevesebb víz.Ha nem eszi meg,ne add oda újra,nem szabad.Csinálj kis adagot v. kóstoltasd máskor.Váltottatok már ki étkezést,v. ezzel szeretted volna?
2009. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok,köszi a válaszokat,már majdnem ki van váltva 2 étkezés(1 teljesen és egy félig mert mi tápszeresek voltunk és előbb kezdtük)ez lett volna a 3. mert a másik kettő marad tápszer egyenlőre
2009. aug. 29. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!