Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babám nem szeret a...

5 hetes babám nem szeret a babakocsiban lenni. Vegyek kengurut?

Figyelt kérdés

Szerintetek? A mózesben ordít.

Tudom, hogy sokan nem ajánlják a kengurut, de valahogy jó lenne legalább a boltba elmennem, az csak 20 perc lenne. A párom külföldön dolgozik, meg kéne valahogy oldanom, hogy ki tudjak menni a házból.


2009. aug. 28. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 5 hetesek vagyunk, de az én fiam is ordít a babakocsiban. Nekünk a mózeskosár sem jött be. Miután ott is feküdni kell, az sem tetszik neki.

A babakocsi mellé vettünk hordozót, amit személyautóba is lehet tenni. Baromira nehéz cipelni, de abban félig ülhet és azt szereti.

2009. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne!

szoktasd a babkocsiba!

nem cipelheted állandóan a kenguruban, nem fogod bírni.

2009. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hosszú távon mindenképpen rossz irány. Talán melege van szegénykének, vagy túl sok rajta a ruha, vagy ha enyhül most az idő, meglátod, hátha jobb lesz. Nagyon nehéz hallgatni a bőgést, de én sem javaslom sem a kikapkodást, sem a kengurut!!
2009. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul 5 hetes babát még nem tehetsz kenguruba!!! 2 hónapos kortól lehet.
2009. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!