Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ment ez másnál? Kíváncs...

Hogyan ment ez másnál? Kíváncsi vagyok tapasztalatokra!

Figyelt kérdés

Kislányomnak a napokban sikerült felhuznia magát állásba a kiságy mellett pár alkalommal. (ugy, hogy ott voltam, és együtt játszottunk)

Tehát arra lennék kiváncsi mennyi idő mig máshol is sikerül neki a felállás, nemcsak a kiságyban(és mellett).


Kezét fogva tipeg, ezt csinálhatja- és nem káros már ugye?


Sok sok tapasztalatra lennék kiváncsi, hogyan alakult nálatok eztán!!

(kimaradt, hogy honap végén 13hónapos lesz a lányom)


2009. aug. 28. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem káros,ennyi idősen már akár járhat is.
2009. aug. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7 és fél hós volt a fiam, mikor először felállt a kiságyban és pár nap múlva már máshol is. És két hét múlva már lépegetet a bútorok mellett. 10 hós és 1 hetes volt amikor magától elindult. Azóta nincs megállás. Most múlt 1 éves.
2009. aug. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7,5 hósan állt fel kapaszkodva a lányom a kiságyban, pár nap alatt már mindenhol felállt, ahol legalább fél kézzel tudott támaszkodni.

10 hósan kezdett el kapaszkodva lépegetni, és közben megtanult támaszkodás nélkül felállni is.

Most 11 hós, még nem jár, bár tegnap 2,5 lépést sikerült felém jönnie :D

2009. aug. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en fiam 10honapossan huzta fel magat eloszor,o benne a kisagyban!Azota ment kezen fogva,egy kezzel fogva,es most 13hos lesz es egyedul megy.Nem a legstabilabban de ott vagyok mogott:)7,8metert is megy.Mondjuk az en fiam nem all fel egyedul odamaszik ahol kinezi maganak a helyet es felkapaszkodik.
2009. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2009. aug. 28. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!