Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos fiam tegnap lázas...

4 hónapos fiam tegnap lázas volt. Adtam neki kúpot, estére semmi baja nem volt, viszont egy étkezést kihagyott. Másnál is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Ma reggel alig evett (általában 160-170 most viszont csak kb 50-60 ml), inni sem ivott. már lassan másfél órája alszik, doki csak du. lesz. Valami jó tanács addig??
2011. nov. 24. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyire volt magas? folyamatosan itasd és nézd meg nem e lázas.fürdött és ha nem megy le akkor gyógyszer én így csinálom ha lement neki más tünet nincs nem muszáj dokihoz vinni mert ott is összeszedhet valamit
2011. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
(Hűttö fürdő )
2011. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
38 volt a láza, de azóta nincs hőemelkedése sem, csak nem akar enni. És még mindig alszik. Hétfőn kapta a 3. oltást lehet attól van? Szerintetek felkeltsem? De azt olvastam ha beteg a baba hagyni kell aludni. Csak félek nehogy kiszáradjon.
2011. nov. 24. 10:07
 4/10 anonim ***** válasza:
nem kell felkelteni! itasd meg sokszor ez a lényeg és lehet az oltástol.
2011. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a 38fok nem magas láz, szerintem nyugodj meg, próbáld itatni, de ennyi láztól nem fog kiszáradni. lehet h csak szimplán nem éhes... jön a foga vagy valami bujkál benne... délutáni orvoslátogatásig nem lesz semmi baja.
2011. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen kúpot adtál? A Germicidben van nyugtató is, lehet, hogy attól alszik.

Az én kislányom a 2 hónapos oltásnál csinálta ezt, hogy az oltás napján nagyon nyűgös volt, másnap meg egész nap aludt, csak Ő nem volt lázas. Szerintem maga az oltás is megviseli őket.

2011. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Germicidet adtam, de az még tegnap fél 4kor volt. És este 6tól 9ig fenn volt, mosolygott, jót játszottunk. 6kor nem evett(pedig ált.szokott) így hamarabb megfürdettük picit, utána evett, de ma még mindig nem. Kb egy órája felkelt, szétnézett, kínáltam neki a cicit, picit szívott, de utána nem kellet... Vizet sem issza. Alig várom már hogy mehessünk a dokihoz.
2011. nov. 24. 11:56
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor mindenképp vidd nehogy kiszáradjon!
2011. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ird meg mit mondott várjuk!
2011. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megjártuk tegnap az orvost. Nem igazán tudott semmit mondani.Valószínű az oltástól van, volt. Szerencsére azért tegnap este már evett, meg ma is, még ha nem is teljesen úgy ahogy szokott. De ez is valami! Meg a kedve is jobb a babának.
2011. nov. 25. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!