Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is ennyit szenvedett a...

Más is ennyit szenvedett a fogzással?

Figyelt kérdés

Se éjjelünk se nappalunk. Nem alszik semmit, csak nyöszörög vagy sír. Már alig lát a fáradtságtól. Több hete van így de most 1 hete az éjszakák is borzalmasak, semmit nem alszunk. 6 foga van most, de igazán meg se tudom nézni, mert nem engedi.Most ráadásul náthás is lett, köhög, folyik az orra. Meddig megy még így? Nem nyafogni akarok, csak érdeklődni másnál is volt ez így? Hogy bírtátok? Eddig 2x adtam Nurofent az 1 hét alatt, azt csak éjjel amikor már tényleg ordít szegény. Kipróbáltam minden homeopátiás dolgot.

8 hónapos


2009. aug. 27. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos a foga?

nálunk is ez ment 2 hónapig, doki is látta sűrűn. csak ő nem értett hozzá.

elvittem másik dokihoz és kiderült nem is a foga miatt szenvedett.

2009. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! IGEN! Mi úgy 8 hónapig aludtunk éjjel semmi gondja nem volt. Végig aludta az éjszakákat. Utána fogzás miatt kb. 2 hónapig alig aludtunk, borzasztó volt, szegénykém sokat szenvedett, én meg mát totál ki voltam, mert nem aludtam egész éjszaka. Azóta kijöttek a fogak, és újra nyugodtak az éjszakák. :-)))
2009. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is elég húzós volt. Most 8 hós a lányom és 8 foga van...na, el lehet képzelni. Szinte üvöltve ébred éjjel, alig lehet megnyugtatni, volt, hogy 20x keltem fel hozzá...nagyon rossz volt. Most kijött a 8. foga is, és állítólag 1 éves koráig nem jön több. De most meg a fogzás miatt összeszedett egy torokgyulladást, azért ébredünk. Kitartás, el fog múlni, én is csak ebben bíztam.
2009. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1 hete voltunk orvosnál 8 hónapos vizsgálaton, illetve ma is. Mindkétszer másik orvos volt, mert a mi orvosunk a héten szabin van, azt gondolom ha más lenne észrevették volna, legalábbis remélem.

Igen, mi is átaludtuk az éjszakát, a cumi miatt kellett néha átmenni hozzá, de mot nem is tudok lefeküdni. 2 hónap??????

2009. aug. 27. 14:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó, akkor már csak kettőt kell várnunk, és akkor 1 éves korig nyugi, köszi, máris jobb a kedvem!:-)
2009. aug. 27. 14:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobb a kedved, én is ebben bízom, hogy szünet következik. :)
2009. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!