Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez? Hogy lehetne...

Mitől lehet ez? Hogy lehetne leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
Minden éjjel 3 körül 8 hónapos kislányom felébred és játszik kb. 1 órát, feláll, lépeget a kiságyban, és persze sír, hogy ültessük le. Alig lehet visszaaltatni. Aztán alszik 8ig, mert úgy elfárad. Napközben nem alszik sokat, 2x egy órát. Tanácstalan vagyok, mert nem jó ez így, és nem tudom hogyan lehetne változtatni rajta! Segítsetek, ha tudtok! Köszi
2009. aug. 27. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha később fürdetnétek és altatnátok? Hátha jobban elfáradna.
2009. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8kor fürdik és 9 is elmúlik, mire elalszik, mert a vacsi után még játszik. Ennél később nem nagyon akarnám. De köszönöm, lehet kipróbálom azért!
2009. aug. 27. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszolóval ellentétben,semmiképp nem altasd/fürdesd később(tapasztalat),mert ugyanúgy fel fog ébredni és akkor még kevesebbet fog aludni.Napközben próbáld altatni délelőtt és délután is aludjon jót.Este amikor fürdetés van,én előtte tornáztatom,játszok Vele,Ő lefárad,+a pancsizásba,majd vacsi és így alszik reggel 6-ig.Ritkán ébred éjszaka,akkor is iszik egy kis teát,majd vissza alszik egyedül. :)
2009. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,nem írtam,hogy nálunk mindig 7,negyed8-kor van fürdetés,és legkésőbb 8-kor már alszik.Ehhez szépen hozzászoktattam,igaz idő,és türelem ez az egész,de az én érdekemben ez fontos.Na meg persze a pici érdekében!Ő már várja amikor megkezdődik az esti rituálé. :)
2009. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De jó neked! :) Ő is elfárad a fürcsi előtt, mert kb. 4 órát fent van előtte. Szóval, tényleg érthetetlen. Sétálunk délután, miután aludt egy jót, játszunk, bohóckodunk, fürdés sem rövid, akkor is játszik, mert imás pancsizni.
2009. aug. 27. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vok. Mindenkinek más a tapasztalata, nekünk bevált a később fürdetés.
2009. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és minden baba más. Utolsó voltam.
2009. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!