Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor a lanyom most atalussza...

Akkor a lanyom most atalussza az ejszakat vagy nem?

Figyelt kérdés
4,5 honapos a lanyunk, es mint elsogyermekes "kezdo" szulo nem tudok valaszolni erre a gyakran feltett kerdesre. Este 8-kor furdes, aztan kaja, be az agyaba. Hajnali 1 fele megebred mert kiesik a cumi, vagy egyeb nyügi van, de 10 perc alatt visszalszik.. enni nem eszik. Legkozelebb 4:30 korul eszik.. ez sztem mar a "reggelije", mert utana mar csak 9-kor, aztan meg del korul. Szoval eves nelkul tulajdonkeppen 7,5-8 orat alszik.. Koszi!!!
2008. máj. 31. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt válaszolnám, hogy este 8-tól reggel fél5-ig alszik. Ebből pedig mindenki szűrje le a választ. De szerintem ez már azért mondható úgy, hogy átalussza az éjszakát.:-)
2008. máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, a 4.30 még éjszakához tartozik. Az én 7 hetes kislányom reggel 6-7 között ébred, egyfolytában alszik kb. 8-9 órát, ő átalussza az éjszakát.
2008. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem tudom túllicitálni az előttem szólót, pedig a mostani már a harmadik csemetém...irigyellek Titeket, egyébként a sajátjaimhoz képest átalussza az éjszakát!!! Minden relatív...
2008. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még szerintem sem, akkor alussza át az éjszakát, ha az ébredés kitolódik olyan reggel 6-ra. Az én fiam 1 hónapos kora óta este 10-től reggel hatig aludt egyfolytábam, 3 hónapos kora óta pedig este 8-tól reggel 7-ig. Áldott jó gyerek :)
2008. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 19hónapos,és még mindig így "alussza" át az éjszakát mint a tiéd. Egy-egy pillanatra felébred, aztán alszik tovább. Én személy szerint lassan 2 éve nem aludtam át egyetlen éjszakát sem, és most várom a következőt, vagyis bespajzoltam még 4évet nemalvásból! :))))
2008. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!