Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babák anyukája,...

4 hónapos babák anyukája, miket csinál már a babátok, és hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Kisfiam van,ma 4 hónapos.Ügyes baba,sokat tud már.

Forgolódik már rendesen elég régóta,pociról hátra,és vissza.

Pár napja figyeltem meg,hogy ha aludna akkor hason is marad,és jelez.

Felnyomja magát,és közben nyúl a játékért,vagy cumiért,néha mintha kúszni akarna,csak úgy kalimpál keze lába.

Nagyokat kacag,ha bohóckodunk,ismerősök ha jönnek mindig mosolyog.

Nyúl mindenért,kanalat lát tátja a száját.

Szeret hisztizni,amint kimegyek a látóteréből már kiabál.

Most jön alul a foga,így sok a sírás.

Én hogy vagyok?

Boldog vagyok,mert a pici teljessé teszi életünk,minden percem kitölti,igazi szerelem baba.

De sajnos mostanában idegbaj kerülget mert sehogy nem jó,mióta jön a foga.

Lassan két hete már 9 kor szétmegy a fejem a kiabálástól.

Aztán jönnek a kacagások,és újra eltörik a mécses.

Nálad mi a helyzet???

2009. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálunk is hasonló a helyzet, amiket írtál, azt már az én picim is mind csinálja. Igaz, a kanálra még nem tátog, mert mi csak anyatejesek vagyunk, 1 hete kezdtem nála a gyümölcsleveket, még csak ismerkedik velük. Nyálzik nagyon, de az ínye még nincs bedagadva, hogy jönne a foga.Boldog vagyok vele, imádom, amikor rámvigyorog, vagy hangosan kiált, nevet. Szerencsére nem sírós baba, a foga miatt még nem sírt -eddig. Az nem jött be, hogyha nagyon sír, megpróbálod elterelni valamivel a figyelmét?
2009. aug. 28. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!