Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kapja a kislányom a rota...

Most kapja a kislányom a rota elleni oltást. De nagyon bukós. Lehet h kibukja, és nem ér semmit? Jártatok így bukós babával?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizony előfordulhat hallottam ilyet az ismeretségi körömben.

Úgy vidd, hogy legalább 45 perc teljen el etetés után és éhes se legyen még, ne legyen üres a gyomra akkor valószínűleg nem fogja kibukni. Szólj a dokinak, hogy bukós!

2009. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nagyon bukós volt a fiam, de a doki óvatosan, szép lassan csinálta, mi is figyeltünk, hogy ne pont kaja után jöjjön a doki, nem is lett gond. amúgy nagyon kis mennyiség, szóval szerintem nem lesz vele gond, ha mégis, akkor a doki biztos tud valami okosat mondani.
2009. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is bukós a Kisfiam, és kapott rota elleni oltóanyagot. Két etetés között menjetek, és tényleg nem nagy mennyiség. Nekünk sem jött vissza. Ha megkapta utána ne egyen, és ne legyen forgatva, és minden rendben lesz.

Üdv.

2009. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyém is bukós volt, én azt csináltam, hogy szuri előtt másfél órával ettem és gyakorlatilag az oltásig folyamatosan fogtam, így az összes büfi kijött, majd oltás után is fogtam, kb oltás után fél órával etettem és az után is kézben volt még 2 órát. Nem bukta ki egyszer sem.
2009. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs elrontottam, az oltás utáni etetés után fél órát volt kézben (nem kettőt :)))
2009. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!